ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE "PRZYRODA ZIEMI LUBUSKIEJ OCZAMI DZIECKA"

15 listopada, 2022

 

Miejskie Przedszkole nr 34 „Rozśpiewane Przedszkole” w Zielonej Górze zaprasza placówki przedszkolne województwa lubuskiego do udziału w konkursie plastycznym pod patronatem Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Zielonej Górze we współpracy z Nadleśnictwem Przytok pt.: „Przyroda Ziemi Lubuskiej oczami dziecka- Jesień w lesie 2022″.

Pamiętajmy, że Ziemia Lubuska to również wspaniała Zielona Góra otoczona wyjątkową przyrodą, pełną lasów i jej skarbów! Serdecznie zapraszamy placówki przedszkolne województwa lubuskiego do udziału w konkursie i zapoznania się z regulaminem (w załączeniu)!

800-700 lat Zielonej Góry

#przedszkoladlazielonejgory800lat

REGULAMIN TUTAJ —> Regulamin Przyroda Ziemi Lubuskiej oczami dziecka – Jesień w lesie 2022

 

ZGODY RODO:

zgoda – wizerunek dziecko konkurs Ziemia Lubuska(1)

zgoda – wizerunek nauczyciel konkurs Ziemia Lubuska

zgoda – dane osobowe nauczyciel – konkurs Ziemia Lubuska

zgoda – dane osobowe dziecko – konkurs (1)

ZAPROSZENIE DO KORZYSTANIA Z BIBLIOTEKI PRZEDSZKOLNEJPODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W AKCJI „PSU NA BUDĘ”
Skip to content