Przedszkole z pasją

Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie pt: „Przedszkole z Pasją”, w którym należało przedstawić krótką charakterystykę przedszkola oraz opisać podejmowane inicjatywy, osiągnięcia, realizowane innowacje. Jako, że dużą wagę stawiamy na realizację zadań podejmowanych w zakresie działań prozdrowotnych a także rok rocznie zdobywany  Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie, postanowiliśmy podzielić się tymi właśnie osiągnięciami na łamach czasopisma. W tym zakresie realizujemy z powodzeniem innowację pedagogiczną „Gimnastyka Smyka” i wiele innych działań. Doceniono nasze starania i uzyskaliśmy tytuł „Przedszkola z Pasją”. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o działaniach, które doprowadziły nas do otrzymania tegoż tytułu, zapraszamy do przeczytania artykułu TUTAJ
Karolina Michalska

Skip to content