Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły

Certyfikat „Przedszkola Dobrze Przygotowującego do Szkoły” nasze przedszkole zdobyło dwukrotnie (w 2013 i w 2014r.).

W 2014r. Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 34 w Zielonej Górze została finalistą III edycji konkursu „Mam 6 lat” ogłoszonego przez Ministra Edukacji Narodowej. Dnia 2 kwietnia 2014 r. podczas Wojewódzkiej Gali podsumowującej III edycję konkursu przewodniczący Rady Rodziców Pan Witold Wendowski  wraz z Panią Dyrektor Renatą Rogacewicz, odebrali z rąk Lubuskiej Kurator Oświaty zaszczytne wyróżnienie oraz wspaniałą nagrodę w postaci zabawek. Przedszkole nr 34  im. „Rozśpiewane Przedszkole” w Zielonej Górze otrzymało tytuł: PRZEDSZKOLA DOBRZE PRZYGOTOWUJĄCEGO DO SZKOŁY. Zwycięską pracę konkursową obejrzeć można w serwisie youtube

https://www.youtube.com/watch?v=M87o-hwjFYE

Skip to content